Autor Wątek: Wawer. Kierunek Kultura!  (Przeczytany 29065 razy)

Offline CKS

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • http://www.konsultacje.um.warszawa.pl
Wawer. Kierunek Kultura!
« dnia: 20 Września 2012, 11:39:41 »
Wawer. Kierunek Kultura!

Zapraszamy na konsultacje społeczne, których celem jest wypracowanie założeń do programu rozwoju kultury w Wawrze. W konsultacjach może wziąć udział każdy zainteresowany wydarzeniami kulturalnymi w dzielnicy Wawer.

Aby wziąć udział w konsultacjach wystarczy do 9 października wypełnić ankietę, dostępną pod adresem: www.konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/wawer-kierunek-kultura, będzie ją można wypełnić także w punktach konsultacyjnych i wybranych miejscach dzielnicy (informacje o miejscach i terminach na stronie www.konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/wawer-kierunek-kultura).

Wyniki ankiety posłużą do opracowania wstępnych założeń do programu rozwoju kultury w Dzielnicy Wawer, które będą konsultowane w drugim etapie, podczas warsztatów konsultacyjnych. Informacje o warsztatach i terminach na stronie www.konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/wawer-kierunek-kultura. Aby wziąć udział w warsztacie wystarczy zgłosić się najpóźniej 2 dni przed wybranym terminem: mailem na adres konsultacje@wawer.warszawa.pl, lub telefonicznie na numer - 22 443 68 98.

Przez cały czas trwania konsultacji, czyli od 19 września do 10 listopada 2012, można również przekazać swoje opinie i pomysły:
- zamieszczając je na forum www.konsultacje.um.warszawa.pl/uwagi/forum-wez-udzial-w-dyskusji
- przesyłając listownie na adres: Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, 04-713 Warszawa (dopisek „konsultacje”).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Więcej informacji:
www.konsultacje.um.warszawa.pl
www.wawer.warszawa.pl
www.facebook.com/konsultacjespolecznewarszawawww.konsultacje.um.warszawa.pl www.konsultacje.um.warszawa.pl