Autor Wątek: Rozrywka  (Przeczytany 66354 razy)

Offline Serek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Rozrywka
« dnia: 13 Maja 2008, 22:29:37 »
Tak chciałem się was spytać gdzie chodzicie gdy nie macie nic do roboty?

Ja np. chodzie do KKF (grupa teatralna) i na piwo ze znajomymi ... Altanki za s.p. 124 (ktoś ładnie zdemolował), Las ... czasem do Kuźni.

A Wy ?

Offline jhbsk

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Status GG
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpnia 2008, 09:43:47 »
Spacer po lesie (byle dalej od zabudowań, tam nie widać tak działalności okolicznych brudasów). Piwo dobra rzecz, dawno w Kuźni nie byłam, trzeba by się wybrać.
JS

Offline Kinga

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpnia 2008, 11:09:25 »
Po lesie to tylko daleko, żeby nie widzieć dzikich wysypisk śmieci. Najlepiej to na rower na szlak trasa dosyć ciekawa chociaż zanidbana.

Offline jan marjan

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lutego 2009, 13:39:31 »
Troche mnie to wkurza, w końcu sporo ludzi się do nas sprowadziło (np. osiedla na Jagienki) ale nie przekłada się to jakoś na intensywnośc wieczornego życia, choć kilka miejsc jest. Kuźnia to rzeźnia, chodze tam tylko w ostateczności. Jest ramzes, ale za browar sobie liczą troche za dużo jak na takie miejsce. Odświeżona Bila (dawniej U Siwego) daje rade, jest duży tv, meczyki można oglądać ale nowych twarzy nie widać a szkoda. Do angeliki można iść, ale to mało "pubowe" miejsce, bez klimatu. Brakuje mi tu porządnego pubu, bez automatów, gdzie nie wstyd zaprosić dziewczyne czy znajomków.

A osiedlowe bibki w końcu się nudzą, ile mozna stać gdzieś, bo i ławek u nas brak;/

Offline rafał

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lutego 2009, 18:06:43 »
Tu muszę się zgodzi z przedmówcą, niema u nas życia wieczornego. O zmierzchu Falenica się wyludnia. :(

Offline jan marjan

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lutego 2009, 18:46:39 »
jedynie park przy bazarku żyje tak od matur do pażdziernika, ale to mało,mało..;/

znacie w ogóle kogoś z tych nowych bloków? ja mieszkam obok i nie poznałem nikogo! dramat i mogiła, wiezi spoleczne zanikają;)))

Offline Marcelina_83

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maja 2012, 13:06:53 »
właśnie, ostatnio w brzydką pogodę zastanawiałam się co porobić, gdzie pójść, ale nawet kina nie ma w okolicy, a do Promenady nie chce mi się z każdym razem jeździć. Mogliby coś w okolicy postawić wreszcie, jak myslicie?

Offline rafał

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maja 2012, 21:21:56 »
W okolicy to tylko do Kinokawiarni stacja Falenica  na jakiś dobry film lub do KK Falenica albo do KK Aleksandrów. Więcej wydarzeń kulturalnych w okolicy  na razie brak.   :cry:

Offline Marcelina_83

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maja 2012, 13:30:04 »
a słyszeliście o planach budowy Galerii Handlowej w Józefowie? Tutaj znalazłam takie informacje: http://forum.gazeta.pl/forum/w,19980,136174694,136174694,Galeria_handlowa_w_Jozefowie.html
pomysł fajny, ale lokalizacja bardzo słaba. Tam nawet nie ma dobrej drogi, chwila moment i korki się bedą tworzyć takie, że głowa mała!

Offline jermak

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Lipca 2012, 18:58:26 »
Słyszałem o planach dużego centrum handlowego z parkiem rozrywki i kinem na terenie po ZWARze w Miedzylesiu, ale za każdym razem odżywają protesty "mieszkańców", czyli okolicznych sklepikarzy.
A Wawer to jedyna gmina w Warszawie, która nie ma Centrum Handlowego, pomijając bazar w Falenicy.
Co osiedle to nowy kościół, a miejsca do zabawy i rozrywki tyle co kot napłakał.

Teraz to można posiedzieć i pogadać w miniparku obok nowego parkingu, ławki, drzewka, kwiatki, całkiem ładnie, ale jak pada to kapota.

jermak

Offline Marcelina_83

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipca 2012, 10:00:37 »
na stronie gazety "Linii Otwocka" znalazłam artykuł opisujący 4 nowe projekty w naszej okolicy http://www.linia.com.pl/index.php/strona-glowna/regiony/otwock/4926-galeria-na-linii-otwockiej-dlaczego-sie-nie-udaje
ciekawe czy któryś wypali, ten przy Nadwiślańskiej wygląda fajnie :)

Offline gauger

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sierpnia 2014, 22:01:52 »
Czy coś się zmieniło? Pytam bo będę u was przez kilka dni na wyjeździe firmowym. Coś by się zobaczyło, kogoś poznało :-).

Offline piotrulos

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Status GG
    • Zobacz profil
Rozrywka
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sierpnia 2014, 20:53:10 »
Ciężko powiedzieć, zależy od jakiego okresu miało się zmienić. Jest kino w byłym dworcu, taki ark z parkingiem przy bazarze.

Offline zaq2

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozrywka
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Marca 2016, 09:51:45 »
Szukam spokojniej miściny na wypoczynek z rodzinką, polecicie Falenice?

Offline Endrju66

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozrywka
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Kwietnia 2016, 11:50:27 »
Witam, ja to głownie las, jakiś rowerek no i Kuźnia oczywiście ;)